POZNAŃSKA WIGILIA 2018

POZNAŃSKA WIGILIA 2018

UWAGA!
Ze względu na konieczność zachowania przepisów RODO dotyczących ochrony wizerunku, prosimy o pobranie zgody na ich wykorzystanie.
Link do pobrania znajdziecie w menu strony.

Sztab logistyczny: 

Przewodniczący: Banaś Maria

Zastępca Przewodniczącego: Felczak Julita

FOTOGRAFIA: Maria Banaś, Inna Vodziańska

ZADANIA KORPUSU DOWODZĄCYCH

Wejście na MTP od ul Śniadeckich 23
    Sztab logistyczny obecny jest na każdym dyżurze i dopilnowuje wykonania wszystkich zadań. 24 XII - ich miejsce jest przy Wejściu Głównym nr I. – recepcja
    Wyrysowanie linii na posadzce Hali Targowej nr 2 (MTP) – tzw. traserzy - w dniu 22 grudnia - dokładny obrys kredą 29 stołów wigilijnych oraz obrys kredą stanowisk podawczych (każde stanowisko składa się z 5 małych stołów)
o    Od dokładności wykonania tego zadania zależy efekt estetyczny wystroju Hali ale także zapewnienie warunków bezpiecznej komunikacji ponad 2000 osób obecnych w czasie trwania Wigilii dla Ubogich - Wejście na teren MTP przez Bramę od strony ul. Śniadeckich.
o    Dlatego to zadanie winny wykonywać te same osoby, które finalnie będą odpowiedzialne za przebieg i wydanie Wigilijnej Wieczerzy w dniu 24 grudnia
o    Każdy z 29 Dowodzących, odpowiadających za dany, stół ma obowiązek stawić się w dniu 22 grudnia, w godz. od 9.30 na Hali Targowej nr 2 (traserzy wcześniej)
    22 grudnia – każdy z 29 Dowodzących kieruje ustawieniem 29 stołów wigilijnych
    Łańcuch choinkowy - zadanie to polega na zawieszeniu ok. 2000 m.b. łańcucha choinkowego wzdłuż Hali, na wysokości około 6 metrów – w dniu 22 grudnia od godz. 9.30 - 15.00. Prace na wysokości
Bramkarze – 24 XII - 8.30 do 14.00 Podzieleni na dwie grupy: Wejście nr I – do pomocy 20 wolontariuszy Wejście na teren MTP przez Bramę od strony ul. Śniadeckich 23.

o    Każdy stół dłuższy to 14 podwójnych małych stołów zestawionych razem: 14x1,2m = 16,8 m. Przy każdym stole miejsc: 14x4 = 56 miejsc. Jedynie stoły nr 12 -17 krótsze – przy każdym stole miejsc: 52 - jeden podwójny stół mniej.
o    Każdy stół należy ustawić dokładnie na linii wykonanego na posadzce obrysu kredą.
o    Każdy stół należy nakryć obrusami i opatrzyć pełnym nakryciem stołowym i ozdobami świątecznymi.
o    Za każdy stół odpowiedzialny jest jeden Dowodzący i ma do dyspozycji co najmniej 5-u wolontariuszy.
o    Dowodzący dopilnowuje dokładnego wykonania wszystkich zadań i poleceń Siostry Zakonnej odpowiedzialnej za dany stół wigilijny.
    23 grudnia pakowanie paczek oraz pokrojenie i rozniesienie ciasta
    24 Wigilia to zadanie polega na wydaniu posiłków  – obecność wszystkich Dowodzących obowiązkowa od godz. 8.30 do 14.00 - wejście na MTP od ul Śniadeckich 23.
    Dowodzący odpowiedzialny za dany stół wigilijny ma do pomocy co najmniej 8 wolontariuszy (koniecznie sprawdza obecność a listę wolontariuszy przekazuje Julii Janiszewskiej oraz Ewie Stachowiak).
    Dowodzący dopilnowuje wykonania wszystkich zadań, które zleca Siostra Zakonna odpowiedzialna za dany stół – żołnierz wykonuje wszystkie jej polecenia.
    Dowodzący dopilnowuje, aby termosy, wszystkie pojemniki z ciepłymi produktami były dostarczone na stanowiska podawcze najpóźniej do godz. 10.15 (pojemniki są ponumerowane dopilnować aby dane pojemniki na naszych stołach koniecznie pojawiły się właśnie z naszym numerem).
    Dowodzący sprawdza czy stanowiska podawcze są zaopatrzone w worki na śmieci (3 worki, ok. 120 l. pojemności każdy) jeżeli nie pobiera od siostry zakonnej.
    W momencie, gdy Księża prowadzący zarządzają wydanie paczek, wtedy żołnierze zlecają połowie wolontariuszy stołowych wynoszenie termosów po produktach gorących do drzwi wejściowych nr I – a następnie sprzątanie stołów wigilijnych do worków na śmieci, dalej składanie stołów i krzeseł i składowanie ich na środku Hali w stosach po 5 sztuk.
    Goście od stołu nr 1-15 – wychodzą Wyjściem I. Goście od stołu: 16 – 29 wychodzą Wyjściem II.
    Dowodzący wychodzą jako ostatni z Hali Targowej – muszą odmeldować się po zakończeniu sprzątania
    Wejście nr II. – plus 20 wolontariuszy na koniec są odpowiedzialni za pozbieranie łańcucha i wyrzucenie worków do śmieci. mają również obowiązek pomocy w wynoszeniu termosów i porządkowaniu Hali.

20 grudnia od  godz. 7.30  –   WYRYS HALI  – Wyrys  Hali Targowej nr 2
20 grudnia od około 9.30  USTAWIENIA 29 STOŁÓW WIGILIJNYCH.
Technikum Energetyczne  –   XI LO w Poznaniu
Odpowiedzialni: Prof. Krzysztof Wytyk, Prof. Magdalena Ciesielska
  1. XI LO - ODDZIAŁ 1/1
  2. XI LO - ODDZIAŁ 1/2
  3. XI LO - ODDZIAŁ 1/3
  4. XI LO - ODDZIAŁ 1/4
  5. XI LO - ODDZIAŁ 1/5
  6. XI LO - ODDZIAŁ 1/6
  7. XI LO - ODDZIAŁ 2/1
  8. XI LO - ODDZIAŁ 2/2
  9. XI LO - ODDZIAŁ 2/3
  1. Rybczyńska Olga
  2. Czerwińska Patrycja
  3. Kinowska Vanessa
  4. Maszyna Julia
  5. Undrych Kamil
  6. Marciniak Jeremiasz
  7. Paszek Dominika
  8. Michalak Weronika
  9. Wojtek Natalia
  10. Czajka Paulina
  11. Kaczmarek Agnieszka
  12. Jaros Patryk
  13. Mikołajczak Alicja
  14. Hinc Wiktoria
  15. Paserska Maja
  16. Zajączkowska Anastazja
  17. Lubawa Paulina
  18. Janus Maciej
  19. Kulig Kuba
  20. Dembińska Weronika
  21. Bolewski Jędrzej
  1. Majewska Martyna
  2. Gorzkiewicz Karolina
  3. Zajączkowska Wiktoria
  4. Mocek Marysia
  5. Biernat Adam
  6. Kucharska Agata
  7. Jaśkowiak Maksymilian
  8. Grzelczak Anna
  9. Kamiński Dominik
  10. Górka Wiktoria
  11. Wzgarda Maciej
  12. Kowalewska Gabrysia
  13. Henklewska Jagoda
  14. Zajączkowska W.
  15. Zjawin Maja
  1. Jurga Zuzia
  2. Jasnowska Kornelia
  3. Nowak Patrycja
  4. Skrzypczak Olga
  5. Dopierała Maria
  6. Sarnowska Emilia
  7. Krajda Julita
  8. Antoszkiewicz Paulina
  9. Gładysiak Nicola
  10. Smura Ada
  11. Maszner Zuzanna
  12. Stasiuk Martyna
  13. Sobiech Laura
  14. Kawka Ewelina
  1. Kosiba Paula
  2. Ciechanowska Monika
  3. Skotarczak Patrycja
  4. Szurgot Emilia
  5. Kłos Daria
  6. Jaskólska Vanessa
  7. Mazurek Martyna
  8. Tomczak
  1. Balcerowicz Kamila
  2. Hitner Weronika
  3. Wnykowicz Olga
  4. Hulewicz Sara
  5. Biegańska Emilia
  6. Frąckowiak Amelia
  7. Kopa Julia
  8. Greatzer Laura
  9. Jagodzińska Julia
  10. Zielińska Alicja
  11. Południak Zygmunt
  12. Płotkowiak Maria
  13. Tuliszkiewicz Łukasz
  14. Stachowiak Kuba
  15. Szymkowiak Kacper
  16. Ziętkiewicz Wieronika
  17. Cicha Natalia
  18. Orwat Natalia
  19. Gawron Ola
  1. Maciej Drapiński
  2. Filip Joachimiak
  3. Dominik Tabaczka
  4. Wiktor Mańczak
  5. Franciszek Sobota
  6. Gabriela Dziedzic
  7. Różana Cybulka
  8. Agata Krasowska
  9. Anna Kozieras
  10. Wiktoria Napierała
  11. Miłosz Kuta
  12. Konstancja Krzyżaniak
  1. Weronika Urbaniak
  2. Mateusz Sobczak
  3. Agnieszka Wiśniewska
  4. Zuzanna Jankowska
  5. Zofia Krzemińska
  6. Zuzanna Kurasz
  7. Wiktoria Łojek
  8. Inna Wodziańska
  1. Marcinkowski Filip
  2. Łukaszewski Kuba
  3. Świerzy Dominik
  4. Łukaszewski Patryk
  5. Olejniczak Patrycja
  6. Jurek Kuba
  7. Matusz Kamila
  8. Zając Anna
  9. Michalska Milena
  10. Słoma Oliwia
  11. Nowaczyk Agnieszka
  1. Polczyn Adam
  2. Piechowska Marta
  3. Kurkowiak Dominik
  4. Bielawska Paulina
  5. Piaskowska Alicja
  6. Jankowska Weronika
  7. Rabieko Ola
  8. Brzezińska Sara
  1. XI LO - ODDZIAŁ 2/5
  2. XI LO - ODDZIAŁ 2/6
  3. XI LO - ODDZIAŁ 3/1
  4. XI LO - ODDZIAŁ 3/3
  5. XI LO - ODDZIAŁ 3/4
  6. XI LO - ODDZIAŁ 3/6
  7. TECHNIKUM ENERGETZCYNE
  1. Marcin Maliński
  2. Patrycja Stasieczek
  1. Nowak Dawid
  2. Kołodziej Wiktoria
  3. Bartosik Ola
  4. Cigler Julia
  5. Osiewicz Karina
  6. Banaś Maria
  1. Adam Sommerfeld
  2. Monika Dynowska
  3. Marta Szymańska
  4. Adam Grobelny
  5. Kamila Maciąg
  6. Magdalena Swornowska
  7. Agata Kasperska
  8. Izabela Nowak
  1. Balcerzak Patrycja
  2. Biedrzycki Damian
  3. Gieżyńska Martyna
  4. Modrowska Karolina
  5. Pluskota Karolina
  6. Łopatka Stanisław
  1. Podolska Patrycja
  2. Jakubczak Weronika
  3. Markiewicz Jan
  4. Maryniak Wiktor
  5. Michalska Jagoda
  6. Kasieja Danuta
  7. Wlaź Joanna
  8. Piskunowicz Nikolaw
  9. Czerwińska Marta
  10. Żurkiewicz Monika
  1. Patrycja Żak
  2. Joanna Wilczyńska
  1. Filip Maciejewski
  2. Kacper Zeneteker
  3. Łukasz Mikołajczak
  4. Michał Stołbiak
  5. Robert Kolasiński
  6. Jakub Kubiak
  7. Michał Karnowicz
  8. Marek Książkiewicz
  9. Michał Szczerbowski
  10. Michał Włodarczak
  11. Krystian Blusiewicz
  12. Krzysztof Kijek
  13. Aleksander Kostka
  14. Marek Laufer
  15. Dominik Beszterda
  16. Arkadiusz Ławniczak
  17. Mikołaj Nowak
  18. Mateusz Skrzypek
  19. Daniel Opic
  20. Arkadiusz Bańczaszek
  21. Bartosz Mądry
  22. Kamil Dudziak
  23. Jakub Zaganiacz
  24. Szymon Drop
  25. Dawid Węcławiak
  26. Marcin Weołowski
  27. Kamil Matuszewski
  28. Wojciech Lorek
  29. Jeremiasz Zakaszewski
  30. Dawid Konieczny
  31. Michał Wlazik
  32. Przemysław Kujawa
  33. Tomasz Kossel
20 grudnia godz. 9.30 do 13.30   DEKORATORZY  XI LO w Poznaniu
Zawieszenie ok. 700 mb łańcucha choinkowego wzdłuż Hali Targowej Nr 2 oraz dekoracji głównej

DEKORATORZY

20 grudnia godz. 7.30  13.30 Technikum Energetyczne w Poznaniu 
Rozładunek samochodów z produktami oraz ich sortowanie

pod kierunkiem Dawida Szkudlarka CARITAS i Prof. Krzysztofa Wytyka

ROZŁADUNEK SAMOCHODÓW Z PRODUKTAMI

1. Kacper Zengteler
2. Filip Maciejewski
3. Łukasz Mikołajczak
4. Michał Startek
5. Marek Ksiązkiewicz
6. Konrad Misiek
7. Mateusz Paluch
8. Jakub Konieczny
9. Jakub Woźny
10. Adrian Gadziński
11. łukasz Witasik
12. Aleksander Helak
13. Krystian Blusiewicz
14. Aleksander Kostka
15. Krzysztof Kijek
16. Marek Laufer
17. Bartosz Nowak
18. Jakub Tomaszewski
19. Patryk Szczepaniak
20. Maciej Szukała
21. Julia Jackowiak
22. Patryk Kaczmarek
23. Miłosz Faberski
24. Michał Czubek
25. Dawid Konieczny
26. Jakub Krukowski
27. Michał Wlazik
28. Przemysław Kujawa
29.Tomasz Kossel
30. Karol Dąbrowski
31. Sebastian Schülke
21 grudnia godz. 10.30 – 16.00   –   S A L O N O W C Y   –   XI LO w Poznaniu
pod kierunkiem Sióstr Zakonnych i Dowodzacych – kompletne ustawienie i nakrycie stołów
Pod kierunkiem: Prof. Magdalena Ciesielska, Prof. Krzysztofa Wytyka

XL LO

1. Gut Zuzanna
2. Jaśkowiak Maksymilian
3. Kowalewska Gabrysia
4. Henklewska Jagoda
5. Feferkuch Martyna
6. Brzezińska Sara
7. Ciborska Daria
8. Kamionka Joanna
9. Kujawa Ewelina
10. Żak Patrycja
11. Markiewicz Jan
12. Maryniak Wiktor
13. Kaseja Danuta
14. Wlaź Joanna
15. Piskunowicz Michał
16. Jaśkowiak Aleksandra
17. Ciesielska Wiktoria
18. Piecyk Honorata
19. Zaciera Zuzanna
20. Kurasz Zuzanna
21. Urbaniak Weronika
22. Bill Laura
23. Chalcarz Jakub
24. Łojek Wiktoria
25. Sobczak Mateusz
26. Duda Joanna
27. Krzemińska Zofia
28. Durska Anastazja

21 grudnia godz. 10.30 – 14.00 – HURTOWNICY
Pakowanie paczek, ułożenie ich przy stanowiskach podawczych
Pod dowództwem:  Dawida Szkudlarka – CARITAS i Prof. Krzysztofa Wytyka
  1. XI LO ODDZIAŁ - 1/1
  2. XI LO ODDZIAŁ - 1/2
  3. XI LO ODDZIAŁ - 1/4
  4. XI LO ODDZIAŁ - 1/5
  5. XI LO ODDZIAŁ - 1/6
  6. XI LO ODDZIAŁ - 2/1
  7. XI LO ODDZIAŁ - 2/2
  8. XI LO ODDZIAŁ - 2/3
  9. XI LO ODDZIAŁ - 2/4
  1. Rybczyńska Olga.
  2. Czerwińska Patrycja
  3. Kinowska Vanessa.
  4. Maszyna Julia.
  5. Undrych Kamil.
  6. Marciniak Jeremiasz.
  7. Wojtek Natalia
  8. Czajka Paulina
  9. Hinc Wiktoria.
  10. Zajączkowska Anastazja.
  11. Lubawa Paulina
  12. Janus Maciej.
  13. Kulig Kuba.
  14. Dembińska Weronika
  1. Jaśkowiak Maksymilian
  2. Kowalewska Gabrysia
  3. Henklewska Jagoda
  4. Zajączkowska W.
  1. Kosiba Paula
  2. Kłos Daria
  3. Jaskólska Vanessa
  4. Mazurek Martyna
  5. Tomczak
  1. Hitner Weronika
  2. Wnykowicz Olga
  3. Hulewicz Sara
  4. Biegańska Emilia
  5. Jagodzińska Julia
  6. Zielińska Alicja
  7. Południak Zygmunt
  8. Tuliszkiewicz Łukasz
  9. Stachowiak Kuba
  10. Szymkowiak Kacper
  11. Ziętkiewicz Weronika
  12. Orwat Natalia
  1. Maciej Drapiński
  2. Filip Joachimiak
  3. Dominik Tabaczka
  4. Franciszek Sobota
  5. Gabriela Dziedzic
  6. Różana Cybulka
  1. Weronika Urbaniak
  2. Mateusz Sobczak
  3. Agnieszka Wiśniewska
  4. Zuzanna Jankowska
  5. Zofia Krzemińska
  6. Zuzanna Kurasz
  7. Wiktoria Łojek
  8. Inna Wodziańska
  1. Świerzy Dominik
  2. Łukaszewski Patryk
  3. Olejniczak Patrycja
  4. Jurek Kuba
  5. Zając Anna
  6. Michalska Milena
  7. Słoma Oliwia
  8. Nowaczyk Agnieszka
  1. Polcyn Adam
  2. Piechowska Marta
  3. Kurkowiak Damian
  4. Jankowska Weronika
  1. Jakub Bzdziel
  1. XI LO ODDZIAŁ - 2/6
  2. XI LO ODDZIAŁ - 3/1
  3. XI LO ODDZIAŁ - 3/4
  4. XI LO ODDZIAŁ - 3/6
  5. TECHNIKUM ENERGETYCZNE
  6. ZSOiP w Nowym Tomyślu
  1. Banaś Maria
  2. Nowak Dawid
  3. Osiewicz Karina
  1. Adam Sommerfeld
  2. Monika Dynowska
  3. Adam Grobelny
  4. Agata Kasperska
  5. Anna Nowakowska
  1. Podolska Patrycja
  2. Jakubczak Weronika
  3. Markiewicz Jan
  4. Maryniak Wiktor
  5. Michalska Jagoda
  6. Kasieja Danuta
  7. Właź Joanna
  8. Piskunowicz Nicole
  9. Czerwińska Marta
  1. Patrycja Żak
  2. Joanna Wilczyńska
  3. Laura Krugiołka
1. Kacper Zenetker
2. Filip Maciejewski
3. Łukasz Mikołajczak
4. Michał Startek
5. Marek Ksiązkiewicz
6. Konrad Misiek
7. Mateusz Paluch
8. Jakub Konieczny
9. Jakub Woźny
10. Adrian Gadziński
11. łukasz Witasik
12. Aleksander Helak
13. Krystian Blusiewicz
14. Aleksander Kostka
15. Krzysztof Kijek
16. Marek Laufer
17. Bartosz Nowak
18. Jakub Tomaszewski
19. Patryk Szczepaniak
20. Maciej Szukała
21. Julia Jackowiak
22. Patryk Kaczmarek
23. Miłosz Faberski
24. Michał Czubek
25. Dawid Konieczny
26. Jakub Krukowski
27. Michał Wlazik
28. Przemysław Kujawa
29.Tomasz Kossel
30. Karol Dąbrowski
31. Sebastian Schülke
1.Stasik Martin
2.Nowak Karol
3.Przybylak Kamil
4.Racka Zuzanna
5.Górniaczyk Patrycja
6.Janas  Michalina
7.Nożyńska Weronika
8.Grześkowiak Natalia
9.Drajerska Martyna
10.Ratajczak Weronika
11.Krzyżlak  Klaudia
12.Kozłowska Wiktoria
13.Roszyk Karol
14.Kaczmarek Martyna
15.Wajman  Karolina
16.Kołpowska Joanna
17.Brychcy  Kamil
18.Tabaczyński  Stanisław
19. Luch  Liwia20.Prętka Jagoda
21.Prodanets  Anna
22.Kośmider Sara
23.Adamczak Wiktoria
24.Pustkowiak Oliwia
25.Martyła  Zuzanna
26.Kaczmarek  Agnieszka
27.Matuszczak Amelia
28.Geisler Katarzyna
29.Wróblewska  Weronika
30.Bryza  Natalia
31.Laufer Paulina
32.Lisek Julia
33.Tomczak Wiktoria
34.Bąkowska Zuzanna
35.Tobys Wiktoria
36.Nolka Adrian
37.Jaroch Michał
38.Barszczewski Jarosław
39.Śniechowska Agata
40.Darcz Sandra
41.Kucz Kinga
42.Falgowska Nikola
43.Kowalczyk Kacper
44.Kaczmarek Zofia
45.Lis Marika
46.Nowak Oliwia
47.Czaprańska Alicja
48.Sokalla Alicja

Uroczysta Wigilia – 24 grudnia 2018 r. godz. 11.00
wolontariusze rozpoczynają o godz. 8.00

KADECI KLAS MUNDUROWYCH ZESPOŁU SZKÓŁ MECHANICZNYCH w Poznaniu
Pomoc przy wejściu i wyjściu Gości ● Wydawanie paczek ● Dyżur przy WC ● Obstawa stołów Wigilijnych
UROCZYSTOŚCI WIGILIJNEJ TOWARZYSZY i wykonuje kolędy ZESPÓŁ "TAKIETAM"
z XII Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu

  1. FUNKCJE:
  2. PACZKI
  3. SZATNIA
  4. PORZĄDEK PRZYGOTOWANIA DO WIGILII
  5. PORZĄDEK SPRZĄTANIA HALI
  1. Chołody Aleksandra
  2. Bzezińska Sara
  3. Węska Julita
  4. Miller Maciej
  5. Mikołaj Matylda
  • 8.30 Każdy uczeń ma zadani, do którego został przydzielony (uczniowie przy stołach, bramkarze foto itd.)
  • Dowodzący każdym stołem czy zadaniem sprawdza obecność i przekazuje listę opiekunowi.
  • Uczniowie przy stołach rozkładają uszka, opłatki i dowodzący sprawdza jeszcze raz czy wszystkie nakrycia są kompletne.
  • Ok. 9.00 gdy przyjadą ciepłe dania dowodzący przy każdym stole podchodzi na dany sygnał do wyznaczonej bramy wraz z pierwszymi dwoma osobami z listy i odbiera PONUMEROWANE ZGODNIE Z NUMEREM STOŁU pojemniki. Kolejno: barszcz, ziemniaki, kapustę z uszkami, rybę i zanosi je do stołu.
  • Dowodzący ma obowiązek przekazania informacji o komplecie lub jakimkolwiek braku pojemnika do stołu 1- 15 ERYK RUCIŃSKI 16-29 WIKTOR MARYNIAK. osoby te zdają raport Magdalenie Ciesielskiej.
  • Dowodzący wraz z Siostrą oraz opiekunem wyznaczają 2 osoby do nakładania dań i resztę do roznoszenia i sprzątania między posiłkami.
  • Ok. 10.15  na znak dowodzący ustawiają kolumnowy szyk przy wszystkich stołach tak aby stworzyć dla wchodzących korytarz przejściowy.
  • Pierwsze dwie osoby z listy każdego stołu pobierają od Siostry worki i usuwają odpady
  • Kolejne trzy osoby składają krzesła ustawiając je pod scianą hali
  • Pozostałe osoby składają stoły i ustawiają je pod ścianą hali - przeciwległą w stosunku do krzeseł

OBSŁUGA STOŁÓW

Stół 1 − Technikum Eenergetyczne − s. Franciszkanka

Opiekun: Krzysztof Wytyk
1. Aleksander Kostka
2. Lisiak Wojciech
3. Krzysztof Kijek
4. Marek Laufer
5. Paweł Kubiak
6. Kacper Malicki
7. Kacper Walkowiak

Stół 2 − Technikum Eenergetyczne − s. Franciszkanka

Opiekun: Krzysztof Wytyk
1. Dawid Konieczny
2. Maciej Stojczyk
3. Michał Wlazik
4. Przemysław Kujawa
5. Tomasz Kosel
6. Damian Fierzbik
7. Kacper Konowalski

Stół 3 − Technikum Eenergetyczne − s. Franciszkanka

Opiekun: Ks. Krystian Gramza
1. Sandra Paruszkiewicz
2. Weronika Dura
3. Patrycja Musielak
4. Weronika Mansfeld
5. Dominika Nowak
6. Wiktoria Antczak
7. Patrycja Klinowska
8. Wiktoria Tyklewicz

Rezerwa:
Marta Robakowska
Filip Woźniak

Stół 4 − Zespół Szkół Mechanicznych − s. Franciszkanka

Opiekun: Ks. Krystian Gramza
1. Kuba Wiśniewski
2. Sebastian Obiegała
3. Maciej Tomczak
4. Filip Gawron
5. Artur Bredow
6. Przemysław Szmyt
7. Natalia Szczepaniak
8. Julia Frankiewicz 

Rezerwa:
Daria Piotrowska
Jędrzej Pietraszewski

Stół 5 − Zespół Szkół Mechanicznych − s. Franciszkanka

Opiekun: Ks. Krystian Gramza
1. Szymon Wiśniewski
2. Jacek Niwczyk
3. Jakub Lehmann
4. Kamil Trusiak
5. Karol Nowicki
6. Jakub Wojnecki
7. Dariusz Staniszewski
8. Kacper Kaczor
Rezerwa:
Przemysław Kornosz
Michał Chwirot

Stół 6 − Zespół Szkół Mechanicznych − s. Franciszkanka

Opiekun: Ks. Krystian Gramza
1. Marta Bischoff
2. Sandra Agacińska
3. Natalia Rucińska
4. Martyna Pankowska
5. Maksymilian Kaczmarek
6. Jakub Wojtkowiak
7. Katarzyna Hertmanowska
8. Barbara Kleszcz 
Rezerwa:
Dagmara Ochotna
Alicja Szalaty

Stół 7 − Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 − s. Franciszkanka

Opiekun: Tomasz Tarczyński
1. Mateusz Hoffmann
2. Dominik Kurzawa
3. Marcin Bąkowski
4. Łukasz Wojciechowski
5. Krystian Dwornik
6. Roksana Baranowska
7. Małgorzata Pewińska
8. Artur Horemski

Stół 8 − Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 42 − s. Elżbietanka

Opiekun: Paulina Gumula
1. Paweł Szumnarski
2. Piotr Szumnarski
3. Paweł Oltmann
4. Davit Bakradze
5. Alicja Tetzlaff
6. Agnieszka Bentkowska
7. Emilia Janas
8. Wojciech Wieland

Stół 9 − Szkoła Podstawowa Nr 7 − s. Elżbietanka

Opiekun: Jolanta Podgórna
1. Roksana Biniak
2. Gabriela Krakowska
3. Gabriela Nowak
4. Tymoteusz Noj
5. Mikołaj Ratajak
6. Michał Serwan
7. Mateusz Stępczak
8. Patrycja Wojtkowiak

Stół 10 − Szkoła Podstawowa Nr 91 − s. Elżbietanka

Opiekunka: s.Faustyna Hipnarowicz
1. Laura Łasecka
2.Julia Nischke
3.Zosia Daliszewska
4. Filip Węcławek
5.Wojtek Łuczak
6.Maciej Janicki
7.Mikołaj Janicki
8.Marzena Sroka

Stół 11 − Szkoła Podstawowa Nr 91 − s. Elżbietanka

Opiekunka: s.Faustyna Hipnarowicz
1. Natalia Ilkiewicz
2. Ines Ganda
3. Ada Stasiuk
4. Julia Gulik
5. Nadia Lissa
6. Jakub Gruszka
7. Antek Kadziński
8.Iza Ilkiewicz

Stół 12 − Szkoła Podstawowa Nr 46 − s. Elżbietanka

Opiekun: Izabela Skrzypczak
1. Grzegorz Woźniak
2 Julia Gerwazik
3. Kacper Plicha
4. Paulina Kasprzak
5. Sonia Napieralska
6. Aleksandra Różalska
7. Michalina Pluta
8. Agnieszka Pluta

Stół 13 − Szkoła Podstawowa Nr 51 − s. Urszulanka

Opiekun: Karolina Urbańska
1..Kinga Lisiak
2. Urszula Graeser 
3. Maja Młodzikowska
4. Julia Zawodna
5. Matylda Tajmert
6. Dominika Pawełek
7. Weronika Matecka
8. Nicole Kołaczyk

Stół 14 − IV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

Opiekun: Sylwia Kozłowska
1. Bartosz Kempka
2. Haled Al Dahhan
3. Julia Borczyk
4. Tomasz Stefańczyk
5. Mateusz Kolasińaski
6. Katarzyna Bruzant
7. Katarzyna Golińska
8. Weronika Zawada
9. Barbara Stafiniak

Stół 15 − IV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

Opiekun: Sylwia Kozłowska

1, Natalia Fabianowska
2. Oliwia Wolska
3. Maja Idzikowska
4. Dominika Kozłowska
5. Jakub Bartoszewski
6. Jakub Walenczewski
7. Julia Kordylasińska
8. Marta Zając 
9. Martyna Ratajczak

Stół 16 − XII Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

Stół 17 − XII Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

Stół 18 − XXV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

1. Nicole Pera
2. Julia Nowak
3. Julia Gudzio
4. Marianna Łukomska
5. Joanna Pierzchała
6. Paulina Wawrzyniak

Stół 19 − XXV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

1. Alicja Król
2. Barbara Wiśniewska
3. Dominika Paczesna
4. Ksenia Ludwiczak
5. Karolina Skupień
6. Filip Pietruszka

Stół 20 − XXV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

1. Małgorzata Sydor
2. Józefina Leśnik
3. Natalia Łakoma
4. Maria Patan
5. Dominika Kłosowska

Stół 21 − ZSOiP Nowy Tomyśl − s. Albertynka

1.Hasparian  Zuzanna
2.Zamorska  Natalia
3.Beszterda  Sandra
4.Berlińska  Maja
5.Skrzypiński  Remigiusz
6.Lisek   Zuzanna
7.Rożek  Gabriela
8.Kozłowska  Wiktoria
9.Roszyk  Karol
10.Kucz   Kinga

Stół 22 − ZSOiP Nowy Tomyśl − s. Albertynka

1.Nolka  Adrian
2.Barszczewski  Jarosław
3. Sokulski  Dawid
4.Prętka  Jagoda
5.Wróblewska  Weronika
6.Matuszczak  Amelia
7.Bryza  Natalia
8.Ratajczak Weronika
9. Kucz  Kinga
10.Hałas  Wojciech

Stół 23 − ZSOiP Nowy Tomyśl − s. Albertynka

1.Siwiński  Jakub
2.Plura  Mateusz
3.Nowakowski  Wojciech
4.Nowak  Damian
5.Kluczyński  Michał
6.Ratajczak  Sandra
7.Sługocka  Kamila
8.Zarzycka  Natalia
9.Łuczkowska  Kamila
10.Kubaszewska  Klaudia

Stół 24 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Nauczyciel: Prof. Łukaszewska Alicja

Opiekun :  

  1. Osiewicz Karina
  2. Stachowiak Jakub
  3. Szymkowiak Kacper
  4. Cicha Natalia
  5. Gawron Ola
  6. Orwat Natalia
  7. Kaczmarek Łukasz
  8. Graetzer Laura

Stół 25 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Nauczyciel:  Prof. Ciesielska Magdalena

Opiekun : Sobczak Mateusz  

  1. Antoszkiewicz Paulina
  2. Krajda Julita
  3. Nowacka Zofia
  4. Kłos Daria
  5. Jaskólska Vanessa
  6. Polcyn Adam
  7. Kurkowiak Damian
  8. Nowak Dawid

Stół 26 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Nauczyciel: prof. Bojchemiuk Luba

Opiekun :  Duda Joanna

  1. Bielawska Paulina
  2. Besser Aleksandra
  3. Kaczmark Krzysztof
  4. Kinowska Vanessa
  5. Maszyna Julia
  6. Janus Maciej
  7. Kaźmierczak Wiktoria
  8. Zajączkowska Wiktoria
  9. Zjawin Maja

Stół 27 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Nauczyciel: prof.  Joanna Koedylewska

Opiekun :  Krzemińska Zofia

  1. Krzemińska Marysia
  2. Inna Vodzianska
  3. Kujawa Olga
  4. Kucharski Bartosz
  5. Peksa Julia
  6. Gorazd Sandra
  7. Sudoł  Jakub
  8. Janakowski Mikołaj

Stół 28 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Nauczyciel: prof.  Luba Bojchemiuk

Opiekun : Durska  Anastazja

  1. Bobrowski Hubert
  2. Wolna Woktoria
  3. Mańczak Wiktor 1/6
  4. Bździel Jakub 2/4
  5. Swornowska Magdalena 3/1
  6. Sobańska Karolina 3/2
  7. Biegała Dominika
  8. Brzezińska Wiktoria

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. 

Polityka Prywatności
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
  4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
    1. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
    2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
    3. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
  5. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
    1. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
    2. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
    3. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
    4. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
  6. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  7. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.