POZNAŃSKA WIGILIA 2019

POZNAŃSKA WIGILIA 2019

UWAGA!
Ze względu na konieczność zachowania przepisów RODO dotyczących ochrony wizerunku, prosimy o pobranie zgody na ich wykorzystanie.
Link do pobrania znajdziecie w menu strony.

Sztab logistyczny: 

Przewodniczący: 
Laura Bill

Zastępca Przewodniczącego:
Maria Banaś

FOTOGRAFIA:
Wiktoria Ciesielska

ZADANIA KORPUSU DOWODZĄCYCH

Sztab logistyczny obecny jest na każdym dyżurze i dopilnowuje wykonania wszystkich zadań. 24 XII -  ich miejsce jest przy Wejściu Głównym nr I. - recepcja

  1. Stół – zadanie polega na tym, że trzeba wyrysować na posadzce Hali Targowej nr 1 (MTP) – traserzy - w dniu 20 grudnia - dokładny obrys kredą 29 stołów wigilijnych oraz obrys kredą stanowisk podawczych (każde stanow. składa się z 5 małych stołów)
  • od dokładności wykonania tego zadania zależy efekt estetyczny wystroju Hali ale także zapewnienie warunków bezpiecznej komunikacji ponad 2000 osób obecnych w czasie trwania Wigilii dla Ubogich -     Wejście na teren MTP przez Bramę od strony ul. Śniadeckich.
  • dlatego to zadanie winny wykonywać te same osoby, które finalnie będą odpowiedzialne za przebieg i wydanie Wigilijnej Wieczerzy w dniu 24 grudnia
  • każdy z 29 żołnierzy odpowiadających za dany stół ma obowiązek stawić się w dniu 22 grudnia, w godz. od .............  na Hali Targowej nr 2 (traserzy wcześniej)
  1. Stół 22-23 grudnia– zadanie to  polega również na tym,  aby - każdy z 29 Żołnierzy kierował ustawieniem 29 stołów wigilijnych
  2. 23 grudnia pakowanie paczek oraz pokrojenie i rozniesienie ciasta
  • każdy stół zielony (dłuższy) 14 podwójnych małych stołów zestawionych razem: 14x1,2m = 16,8 metra dł. Przy kazdym stole miejsc: 14x4 = 56 miejsc
  • Jedynie stoły nr 12 -17 krótsze  – przy każdym stole miejsc: 52 - jeden podwójny stół mniej
  • Każdy stół należy ustawić dokładnie na linii wykonanego na posadzce obrysu kredą
  • Każdy stół należy nakryć obrusami
  • Każdy stół należy opatrzyć pełnym nakryciem stołowym i ozdobami świątecznymi
  • za jeden taki stół odpowiedzialny jest jeden Żołnierz i ma do dyspozycji co najmniej 5 wolontariuszy do nakrycia
  • Żołnierz dopilnowuje dokładnego wykonania wszystkich zadań i poleceń Siostry Zakonnej odpowiedzialnej za dany stół wigilijny
  • wejście na MTP od ul Śniadeckich 23
  • Stół24 wigilia to zadanie polega również  na Wydaniu Wigilii w dniu 24 grudnia – obecność  wszystkich Żołnierzy od godz. 8.30 do 14.00 - wejście na MTP od ul Śniadeckich 23
  • Żołnierz odpowiedzialny za dany stół wigilijny ma do pomocy co najmniej 8  wolontariuszy ( koniecznie sprawdza obecność a listę wolontariuszy przekazuje Julii Janiszewskiej  oraz Ewie Stachowiak one przekazują   wszystkie zebrane listy mnie)
  • Żołnierz dopilnowuje wykonania wszystkich zadań, które zleca Siostra Zakonna odpowiedzialna za dany stół – żołnierz wykonuje wszystkie jej polecenia
  • Żołnierz dopilnowuje, aby termosy, wszystkie pojemniki z ciepłymi produktami były dostarczone na stanowiska podawcze najpóźniej do godz. 10.15 (pojemniki mają nr stołów dopilnować aby dane pojemniki na naszych stołach koniecznie pojawiły się właśnie z naszym numerem)
  • Żołnierz sprawdza czy stanowiska podawcze są zaopatrzone w worki na śmieci (3 worki, ok. 120 l. pojemności każdy) jeżeli nie pobiera od siostry zakonnej
  • W momencie, gdy Księża prowadzący zarządzają wydanie paczek, wtedy żołnierze zlecają połowie wolontariuszy stołowych wynoszenie termosów po produktach gorących do drzwi wejściowych nr I – a następnie sprzątanie stołów wigilijnych do worków na śmieci, dalej składanie stołów i krzeseł i składowanie ich na środku Hali w stosach po 5 sztuk
  • Goście od stołu nr 1-15 – wychodzą Wyjściem I. Goście od stołu: 16 – 29 wychodzą Wyjściem II.
  • Żołnierze wychodzą jako ostatni z Hali Targowej – muszą odmeldować się u mnie po zakończeniu sprzątania
  1. Łańcuch choinkowy - zadanie to polega na zawieszeniu ok. 2000o mb. łańcucha choinkowego wzdłuż Hali, na wysokości około 6 metrów – w dniu 22 grudnia od godz. 9.30 - 15.00
  • Wejście na teren MTP przez Bramę od strony ul. Śniadeckich 23.
  • Prace na wysokości

OPIEKUNOWIE STOŁÓW

1. 2/2 Gut Zuzanna — Traser, nakrywanie stołu
2. 2/2 Jaśkowiak Maksymilian — rozładunek
3. 2/2 Kowalewska Gabrysia — Traser, nakrywanie stołu
4. 2/2 Henklewska Jagoda  — Traser, nakrywanie stołu
5. 2/4 Feferkuch Martyna — Traser, nakrywanie stołu
6. 1G/2 Szulc Krzysztofa  — Traser, nakrywanie stołu
7. 3/1 Zaciera Zuzanna — Traser, nakrywanie stołu
8. 1g5 Olga Lisiecka  — Traser, nakrywanie stołu
9. 3/1 Zaciera Zuzanna — Traser, nakrywanie stołu
10. 3/1 Konieczna Oliwia — Traser, nakrywanie stołu
11. 3/1 Kurek Wiktoria — rozładunek
12. 3/1 Konieczna Oliwia — rozładunek
13. 3/1 Kurek Wiktoria — Traser, nakrywanie stołu
14. 3/1 Jaśkowiak Aleksandra — Traser, nakrywanie stołu
15. 3/1 Ina Vodziańska — rozładunek
16. 3/1 Jaśkowiak Aleksandra — Traser, nakrywanie stołu
17. 3/1 Ciesielska Wiktoria — Traser, nakrywanie stołu
18. 3/1 Kurasz Zuzanna — Traser, nakrywanie stołu
19. 2/1 Peksa Julia — Traser, nakrywanie stołu
20. 3/1 Kurasz Zuzanna — Traser, nakrywanie stołu
21. 3/1 Peksa Julia — Traser, nakrywanie stołu
22. 3/1 Łojek Wiktoria — Traser, nakrywanie stołu
23. 3/1 Krzemińska Zofia — rozładunek
24. 3/1 Łojek Wiktoria — Traser, nakrywanie stołu
25. 3/1 Krzemińska Zofia — rozładunek
26. 3/1 Urbaniak Weronika — Traser, nakrywanie stołu
27. 1G/1 Powałowska Martyna — Traser, nakrywanie stołu
28. 3/1 Urbaniak Weronika — Traser, nakrywanie stołu

20 grudnia od  godz. 8.30  –   WYRYS HALI  – Wyrys  Hali Targowej nr 2

20 grudnia od około 9.30  USTAWIENIA 28 STOŁÓW WIGILIJNYCH.
Technikum Energetyczne  –   XI LO w Poznaniu

Odpowiedzialni: Prof. Krzysztof Wytyk, Prof. Magdalena Ciesielska

WYRYS HALI - XILO

oddziały:

  • 3/1
  • 2/2
  • 1p/2

USTAWIANIE STOŁÓW - TECHNIKUM ENERGETYCZNE

TECHNIKUM ENERGETYCZNE

  1. Antoni Wojtasz -1T9
  2. Igor Grześkowiak - 1T9
  3. Dawid Woźniak - 1T9
  4. Maciej Krzyżanowski - 1T9
  5. Michał Grześkowiak - 1T9
  6. Karol Szułcik - 1T9
  7. Przemysław Kujawa - 4T2
  8. Damian Fierzbik - 4T2
  9. Karol Dąbrowski - 4T2
  10. Miłosz FAberski - 3T1
  11. Jakub Torlachidis - 3T1
  12. Maciej Świokło - 3T1
  13. Arkadiusz Bańczaszek - 2T3
  14. Bartosz Mądry - 2T3
  15. Dawid Węcławiak - 2T3
  16. Jakub Zaganiacz - 2T3
  17. Mateusz Skrzypek - 2T3
  18. Szymon Drop - 2T3
  19. Kamil Dudziak - 2T3
  20. Daniel Opic - 2T3
  21. Mikołaj Nowak 2T3
  22. Dominik Beszterda - 2T3
  23. Adam Samolej - 1T1
  24. Zbigniew Staszek 1T2
  25. Oskar Pazgrat - 1T2
  26. Serafin Walkiewicz - 1T2
  27. Dawid Norkowski 1T4
  28. Konrad Grzesiek - 3T2
  29. Jakub Woźny - 3T2
  30. Bartosz Nowak - 2T2
  31. Patryk Szczepaniak - 2T2
  32. Marcin Wesołowski - 2T2
  33. Nikodem Rozynek - 1T11
  34. Michał Hoszowski - 1T11
  35. Maksym Najbkowski - 1T11
  36. Kacper Kornaś - 1T11
  37. Hubert Hoffman - 1T11
  38. Dominik Busza - 1T6
  39. Adam Lamecki - 1T5
  40. Dominik Pawlak - 1T5
  41. Jakub Florkiewicz - 1T5
  42. Jakub Leonhard - 1T5
  43. Dominik Pawlak - 1T5
  44. Wojciech Makowiak - 1T5
  45. Mikołaj Jabłoński - 1T5
  46. Stefan Piszczyński - 1T5
  47. Sebastian Kotecki - 1T5
  48. Antoni Tritt - 1T5
  49. Dariusz Kruk - 1T5
  50. Kamil Konefał - 1T5
  51. Maksymilian Świtała - 1T5
  52. Jędrzej Żołądkiewicz - 1T6
  53. Kacper Kanarkowski - 1T7
  54. Aleksander Gut - 1T7
  55. Paweł Sikora - 1T7
  56. Konrad Ratajczak - - 1T7
  57. Wojciech Grzesik -- 1T7
  58. Michał Startek - 2T4
  59. Stanisław Jabłecki - 2T4
  60. Michał Kornowicz - 2T4
  61. Jakub Kubiak - 2T4
  62. Marek Książkiewicz - 2T4
  63. Kacper Błażczak - 2T4
  64. Filip Maciejewski- 2T4
  65. Miłosz Weber - 2T4
  66. Miłosz Bydałek - 2T4

XI LO - oddziały

  • 1g/1
  • 1g/2
  • 1g/5
  • 1g/6
  • 1p/1
  • 1p/2
  • 1p/4
  • 1p/5
  • 2/1
  • 2/2
  • 2/3
  • 2/4
  • 2/5
  • 2/6
  • 3/1
  • 3/2
  • 3/3
  • 3/4
  • 3/5
  • 3/6

20 grudnia godz. 9.30 do 13.30  – DEKORATORZY – XI LO w Poznaniu

Zawieszenie ok. 700 mb łańcucha choinkowego wzdłuż Hali Targowej Nr 2 oraz dekoracji głównej

DEKORATORZY - oddziały:

  • 2/2
  • 3/1

20 grudnia godz. 11.00 – 14.30 – Technikum Energetyczne w Poznaniu 
Rozładunek samochodów z produktami oraz ich sortowanie

pod kierunkiem Dawida Szkudlarka – CARITAS i Prof. Krzysztofa Wytyka

TECHNIKUM ENERGETYCZNE

  • Antoni Wojtasz -1T9
  • Igor Grześkowiak - 1T9
  • Dawid Woźniak - 1T9
  • Maciej Krzyżanowski - 1T9
  • Michał Grześkowiak - 1T9
  • Karol Szułcik - 1T9
  • Przemysław Kujawa - 4T2
  • Damian Fierzbik - 4T2
  • Karol Dąbrowski - 4T2
  • Miłosz FAberski - 3T1
  • Jakub Torlachidis - 3T1
  • Maciej Świokło - 3T1
  • Arkadiusz Bańczaszek - 2T3
  • Bartosz Mądry - 2T3
  • Dawid Węcławiak - 2T3
  • Jakub Zaganiacz - 2T3
  • Mateusz Skrzypek - 2T3
  • Szymon Drop - 2T3
  • Kamil Dudziak - 2T3
  • Daniel Opic - 2T3
  • Mikołaj Nowak 2T3
  • Dominik Beszterda - 2T3
  • Adam Samolej - 1T1
  • Zbigniew Staszek 1T2
  • Oskar Pazgrat - 1T2
  • Serafin Walkiewicz - 1T2
  • Dawid Norkowski - 1T4
  • Konrad Grzesiek - 3T2
  • Bartosz Nowak - 2T2
  • Patryk Szczepaniak - 2T2
  • Marcin Wesołowski - 2T2
  • Nikodem Rozynek - 1T11
  • Jakub Zydorczyk - 1T11
  • Maksym Najbkowski - 1T11
  • Kacper Kornaś - 1T11
  • Hubert Hoffman - 1T11
  • Dominik Busza - 1T6
  • Adam Lamecki - 1T5
  • Dominik Pawlak - 1T5
  • Jakub Florkiewicz - 1T5
  • Dominik Pawlak - 1T5
  • Wojciech Makowiak - 1T5
  • Mikołaj Jabłoński - 1T5
  • Stefan Piszczyński - 1T5
  • Sebastian Kotecki - 1T5
  • Antoni Tritt - 1T5
  • Dariusz Kruk - 1T5
  • Kamil Konefał - 1T5
  • Maksymilian Świtała - 1T5
  • Kacper Kanarkowski - 1T7
  • Aleksander Gut - 1T7
  • Paweł Sikora - 1T7
  • Konrad Ratajczak - - 1T7
  • Wojciech Grzesik -- 1T7
  • Michał Startek - 2T4
  • Stanisław Jabłecki - 2T4
  • Michał Kornowicz - 2T4
  • Jakub Kubiak - 2T4
  • Marek Książkiewicz - 2T4
  • Kacper Błażczak - 2T4
  • Filip Maciejewski- 2T4
  • Miłosz Weber - 2T4
  • Miłosz Bydałek - 2T4

23 grudnia godz. 9.00  – 13.30  – CIASTO  –  XI LO w Poznaniu

– kompletne ustawienie i nakrycie stołów
Pod kierunkiem: Prof. Magdalena Ciesielska, Prof. Krzysztofa Wytyka

XL LO - oddziały:

  • 1g/1
  • 1g/2
  • 1g/5
  • 1g/6
  • 1p/1
  • 1p/2
  • 1p/4
  • 1p/5
  • 2/1
  • 2/2
  • 2/3
  • 2/4
  • 2/5
  • 2/6
  • 3/1
  • 3/2
  • 3/3
  • 3/4
  • 3/5
  • 3/6

23 grudnia godz. 9.00 – 13,30 – HURTOWNICY

Pakowanie paczek, ułożenie ich przy stanowiskach podawczych
Pod dowództwem:  Dawida Szkudlarka – CARITAS i Prof. Krzysztofa Wytyka

ZSOiP w Nowym Tomyślu

wolontariusze:

  1. Karol Roszyk
  2. Paulina Laufer
  3. Wiktoria Tomczak
  4. Kinga Kucz.
  5. Julia Minge
  6. Adrian Nolka
  7. Zuzanna Bąkowska
  8. Wiktoria Tobys
  9. Adrian Napierała
  10. Agata Śniechowska
  11. Stanisław Tabaczyński
  12. Alicja Czaprańska
  13. Oliwia Nowak
  14. Agnieszka Kaczmarek
  15. Weronika Ratajczak
  16. Klaudia Kubaszewska
  17. Wiktoria Tobys
  18. Sara Kośmider
  19. Emilia Klimek
  20. Wojciech Karpowicz
  21. Zofia Kaczmarek
  22. Jagoda Prętka
  23. Natalia Bryza
  24. Kinga Flieger
  25. Izabela Zarakowska
  26. Marika Wilgowicz
  27. Rozalia Szymańska
  28. Alicja Nahaczewska
  29. Weronika Brambor
  30. Linda Zienkowicz
  31. Karol ZgodajJ
  32. oanna Hybiak
  33. Karol Szeląg
  34. Patrycja Nowak
  35. Oliwia Kudlak
  36. Agnieszka Matuszewska
  37. Julia Lisek
  38. Alicja Sokalla
  39. Aleksandra Riss
  40. Marcin Weiss
  41. Klaudia Stachowska
  42. Zuzanna Racka
  43. Weronika Nożyńska
  44. Patrycja Górniaczyk
  45. Natalia Grześkowiak
  46. Natalia Urbanowicz
  47. Klaudia Krzyżlak
  48. Wiktoria Kozłowska
  49. Angelika Nalewajk

TECHNIKUM ENERGETYCZNE

wolontariusze:

  1. Wiktor Murkowski - 1T9
  2. Radosław Korzeniowski - 1T9
  3. Klaudia Nowicka - 1T9
  4. Krzysztof Szumotalski - 1T9
  5. Michał Grześkowiak - 1T9
  6. Karol Szułcik - 1T9
  7. Zofia Wejner - 1T8
  8. Julia Widerowska - 1T8
  9. Kamil Rogalski - 1T8
  10. Dawid Norkowski -1T4
  11. Przemysław Kujawa - 4T2
  12. Maciej Świokło - 3T1
  13. Łukasz Witasik - T2
  14. Adrian gadziński - 3T2
  15. Mateusz Skrzypek - 2T3
  16. Daniel Opic - 2T3
  17. Dominik Busza - 1T6
  18. Jakub Włodarczyk - 1T6
  19. Jakub Kara - 1T4
  20. Jan Stodolny - 1T4
  21. Michał Serwan - 1T4
  22. Dawid Norkowski - 1T4
  23. Maksymilian Kurenda - 1T4
  24. Paweł Sikora - 1T7
  25. Konrad Ratajczak - 1T7
  26. Kacper Kanarkowski - 1T7
  27. Jakub Zydorczyk - 1T7
  28. Agnieszka Jankowiak - 2T1
  29. Igor Kruszon - 2T1

Uroczysta Wigilia – 24 grudnia 2018 r. godz. 11.00
wolontariusze rozpoczynają o godz. 9.00

KADECI KLAS MUNDUROWYCH ZESPOŁU SZKÓŁ MECHANICZNYCH w Poznaniu
Pomoc przy wejściu i wyjściu Gości ● Wydawanie paczek ● Dyżur przy WC ● Obstawa stołów Wigilijnych
UROCZYSTOŚCI WIGILIJNEJ TOWARZYSZY i wykonuje kolędy ZESPÓŁ "TAKIETAM"
z XII Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu

  1. FUNKCJE:
  2. SZATNIA
  3. PORZĄDEK PRZYGOTOWANIA DO WIGILII
  4. PORZĄDEK SPRZĄTANIA HALI
  1.  Czerwińska Patrycja
  2. Maszyna Julia
  3. Jaros Maciej
  4. Antoszkiewicz Paulina
  5. Krajda Julita
  • 8.30 Każdy uczeń ma zadani, do którego został przydzielony (uczniowie przy stołach, bramkarze foto itd.)
  • Dowodzący każdym stołem czy zadaniem sprawdza obecność i przekazuje listę opiekunowi.
  • Uczniowie przy stołach rozkładają uszka, opłatki i dowodzący sprawdza jeszcze raz czy wszystkie nakrycia są kompletne.
  • Ok. 9.00 gdy przyjadą ciepłe dania dowodzący przy każdym stole podchodzi na dany sygnał do wyznaczonej bramy wraz z pierwszymi dwoma osobami z listy i odbiera PONUMEROWANE ZGODNIE Z NUMEREM STOŁU pojemniki. Kolejno: barszcz, ziemniaki, kapustę z uszkami, rybę i zanosi je do stołu.
  • Dowodzący ma obowiązek przekazania informacji o komplecie lub jakimkolwiek braku pojemnika do stołu 1- 15 ERYK RUCIŃSKI 16-29 WIKTOR MARYNIAK. osoby te zdają raport Magdalenie Ciesielskiej.
  • Dowodzący wraz z Siostrą oraz opiekunem wyznaczają 2 osoby do nakładania dań i resztę do roznoszenia i sprzątania między posiłkami.
  • Ok. 10.15  na znak dowodzący ustawiają kolumnowy szyk przy wszystkich stołach tak aby stworzyć dla wchodzących korytarz przejściowy.
  • Pierwsze dwie osoby z listy każdego stołu pobierają od Siostry worki i usuwają odpady
  • Kolejne trzy osoby składają krzesła ustawiając je pod scianą hali
  • Pozostałe osoby składają stoły i ustawiają je pod ścianą hali - przeciwległą w stosunku do krzeseł

OBSŁUGA STOŁÓW

Stół 1 − Technikum Eenergetyczne − s. Franciszkanka

opiekun: dk. Patryk Wendeker
  1. Zofia Wejner
  2. Maciej Świokło
  3. Kacper Konowalski
  4. Dominik Buszcz
  5. Jakub Włodarczyk
  6. Maciej Stojczyk

Stół 2 − Technikum Eenergetyczne − s. Franciszkanka

opiekun: Krzysztof Wytyk
  1. Karol Szułcik
  2. Damian Fierzbik
  3. Przemysław Kujawa
  4. Marczin Wesołowski
  5. Kacper Walkowiak
  6. Filip Maciejewski

Stół 3 − Technikum Eenergetyczne − s. Franciszkanka

Opiekun: Ks. Krystian Gramza
  1. Piotr Losiak
  2. Michał Odoliński
  3. Kacper Grabowski
  4. Patryk Jędroszyk
  5. Jakub Józefiak
  6. Mateusz Łakomy
  7. Grzegorz Książkiewicz
  8. Aleksander Ciszak-Kaźmierski

Rezerwa:
Aleksandra Rzepka
Agata Żeleśkiewicz

Stół 4 − Zespół Szkół Mechanicznych − s. Franciszkanka

Opiekun: Ks. Krystian Gramza
  1. Kacper Przedwojski
  2. Adam Stokłos
  3. Kamil Kowalski
  4. Jakub Gawron
  5. Remigiusz Górski
  6. Roman Kociemba
  7. Daniel Jesionkowski
  8. Bartosz Pokorski

Rezerwa:
Igor Piotrowski
Mateusz Dybikowski

Stół 5 − Zespół Szkół Mechanicznych − s. Franciszkanka

Opiekun: Ks. Krystian Gramza
  1. Kuba Wiśniewski
  2. Sebastian Obiegała
  3. Maciej Tomczak
  4. Filip Gawron
  5. Artur Bredow
  6. Przemysław Szmyt
  7. Natalia Szczepaniak
  8. Julia Frankiewicz

Rezerwa:
Daria Piotrowska
Grzegorz Miśkiewicz

Stół 6 − Zespół Szkół Mechanicznych − s. Franciszkanka

Opiekun: Ks. Krystian Gramza
  1. Oliwia Windopurska
  2. Klaudia Głaczyńska
  3. Weronika Mizera
  4. Martyna Staszak
  5. Ewelina Adamczak
  6. Kornelia Pawlicka
  7. Julia Tomiak
  8. Julia Szukała

Rezerwa:
Klaudia Walorczyk
Wiktoria Gramza

Stół 7 − Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 − s. Franciszkanka

opiekun: ks. Tomasz Tarczyński
  1. Marcin Bąkowski
  2. Weronika Kuberka
  3. Roksana Baranowska
  4. Małgorzata Pewińska
  5. Artur Horemski
  6. Kacper Pastusiak
  7. Sonia Napieralska
  8. Natalia Mielcarek

Stół 8 − Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 42 − s. Elżbietanka

Opiekun: Paulina Gumuła
1. Zuzanna Gawrych
2. Kacper Biadała
3. Aleks Biadała
4. Monika Borowicz
5. Kinga Piotrowska
6. Patrycja Piotrowska
7. Alicja Tetzlaff
8. Emilia Janas

Stół 9 − Szkoła Podstawowa Nr 7 − s. Elżbietanka

opiekun: Jolanta Podgórna
  1. Antoni Cymerman
  2. Jan Cymerman
  3. Piotr Giembicki
  4. Szymon Hermański
  5. Tymoteusz Idzii
  6. Szymon Sosnowicz
  7. Eryk Stankowski
  8. Emilia Tomaszewska

Stół 10 − Szkoła Podstawowa Nr 91 − s. Elżbietanka

opiekun: s. Faustyna Hipnarowicz
  1. Zosia Daliszewska
  2. Julia Gulik
  3. Marzena Sroka
  4. Adrian Felczak
  5. Nadia Lossa
  6. Martyna waśkowicz
  7. Martyna Roszak
  8. Laura Łasecka

Stół 11 − Szkoła Podstawowa Nr 91 − s. Elżbietanka

 opiekun: s. Faustyna Hipnarowicz
  1. Julia Kraszewska
  2. Aleksandra Bartkowska
  3. Maria Awedykt
  4. Martyna Przychodni
  5. Konstanty Begiert
  6. Jakub Kozak
  7. Igor Kozak
  8. Karolina Antoszkiewicz

Stół 12 − Szkoła Podstawowa Nr 46 − s. Elżbietanka

opiekun: Sabina Nowak
  1. Stanisław Gębka
  2. Wiktoria Dubiel
  3. Julia Waszak
  4. Zofia Kasprzyk
  5. Pola Sangowska
  6. Oliwia Kaczmarkiewicz
  7. Jakub Jabłoński
  8. Sonia Czarnecka

Stół 13 − Szkoła Podstawowa Nr 51 − s. Urszulanka

Opiekun: Karolina Urbańska
1. Gabriela Jurga
2. Marika Suchomska
3. Gabriela Hadyńska
4. Natalia Zielińska
5. Zofia Cierpisz
6. Magdalena Marciniak
7. Aleksandra Dubielska
8. Daria Nowacka

Stół 14 − IV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

Opiekun: Anna Piątkowska
  1. Kacper Okupniak
  2. Martyna Ratajczak
  3. Nina Roszak
  4. Tomasz Stefańczyk
  5. Jakub Walenczewski
  6. Miriam Wiśniewska
  7. Marta Zając
  8. Weronika Zawada

Stół 15 − IV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

Opiekun: Anna Piątkowska
  1. Julia Borczyk
  2. Maksymilian Gruszka
  3. Natalia Grześkowiak
  4. Maja Idzikowska
  5. Zofia Janiak
  6. Paulina Kaczmarek
  7. Mateusz Kolasiński
  8. Weronika Nowakowska

Stół 16 − XII Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

Opiekun: Andrzej Lipka
  1. Jan Sućko
  2. Weronika Szpyrka
  3. Zuzanna Szmajter
  4. Anastazja Kromolicka
  5. Zuzanna Przybył
  6. Klaudia Głuszak
  7. Jakub Szymański

Stół 17 − XII Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

Opiekun: Andrzej Lipka
  1. Julia Szmajda
  2. Aleksandra Czosnowska
  3. Natalia Witczak
  4. Maria Troszczyńska
  5. Artur Bartoszewski
  6. Aleksandra Sternalska
  7. Marta Depka
  8. Marta Bulińska

Stół 18 − XXV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

opiekun: ks. Michał Zamelek
  1. Kacper Grobelny
  2. Maria Patan
  3. Katarzyna Siejak
  4. Jagoda Grzybek
  5. Patrycja Szymańska
  6. Michalina Łatuszyńska
  7. Julia Nowak
  8. Julia Gudzio
  9. Joanna Pierzchała
  10. Patrycja Parzysz 
  11. Julia Sekretarczyk
  12. Marika Lipowska

Stół 19 − XXV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

opiekun: ks. Michał Zamelek
  1. Joanna Wieczorek
  2. Zuzanna Piotrowska
  3. Blanka Gajda
  4. Pascal Duhr
  5. Maja Przybylska
  6. Wiktoria Hanc
  7. Jan Lewandowski
  8. Marita Żabińska
  9. Martyna Szymkowiak
  10. Dominika Kleiba 
  11. Michalina Świdrak 

Stół 20 − XXV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

opiekun: ks. Michał Zamelek
  1. Aleksandra Borecka
  2. Pola Hejne
  3. Urszula Aleksandrowicz
  4. Maria Kaźmierska
  5. Sharon Sikorska
  6. Zula Lubka
  7. Zuzanna Rutka
  8. Maja Kołodziejczak
  9. Wiktoria Perz
  10. MonikaGucwa
  11. Wiktoria Kaszkowiak

Stół 21 − ZSOiP Nowy Tomyśl − s. Albertynka

opiekun: Jacek Stępniewski
  1. Karol Roszyk
  2. Paulina Laufer
  3. Julia Minge
  4. Sandra Beszterda
  5. Maja Berlińska
  6. Remigiusz Skrzypiński
  7. Zuzanna Lisek
  8. Alicja Czaprańska

Stół 22 − ZSOiP Nowy Tomyśl − s. Albertynka

opiekun: Jacek Stępniewski
  1. Oliwia Nowak
  2. Weronika Ratajczak
  3. Klaudia Kubaszewska
  4. Magdalena Ciszewska
  5. Jagoda Prętka
  6. Natalia Bryza
  7. Kinga Flieger
  8. Izabela Zarakowska

Stół 23 − ZSOiP Nowy Tomyśl − s. Albertynka

opiekun: Jacek Stępniewski
  1. Marika Wilgowicz
  2. Alicja Nahaczewska
  3. Marta Piechowiak
  4. Linda Zienkowicz
  5. Wojciech Hałas
  6. Weronika Łuczkowska
  7. Jakub Siwiński
  8. Stanisław  Tabaczyński

Stół 24 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Opiekun: prof. Magdalena Ciesielska

Uczeń opiekun Łojek Wiktoria

  1. Janaz Ines klasa 1p/4
  2. Najdereh Liwia
  3. Samek Oliwia
  4. Zielonka Ola
  5. Nowakowska Paulina
  6. Kwaśniewska Karina
  7. Rygas Anna

Stół 25 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Opiekun: prof. Wojciech Grześkowiak

Uczeń opiekun Krzemińska Zofia

  1. Ronge Aleksy
  2. Szulc Krzysztof
  3. Kłos Daria
  4. Jaskulska Vanessa
  5. Feferkuch Martyna
  6. Polcyn Adam
  7. Kurkowiak Dawid
  8. Stachowiak Kuba
  9. Szymkowiak Kacper
  10. Orwat Natalia
  11. Cicha Natalia

Stół 26 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Opiekun prof.: Luba Bojcheniuk

Uczeń opiekun: Weronika Urbaniak

  1. Kujawa Olga
  2. Konieczna Oliwia
  3. Brzostowski Kacper
  4. Krzemińska Zofia
  5. Makowska Natalia
  6. Woźniak Mikołaj
  7. Gorazd Sandra
  8. Sobczak Mateusz

Stół 27 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Opiekun: Dyrektor Elżbieta Szaflińska-Gryń

Uczeń opiekun Powałowska Martyna

  1. Dobska Zofia Maria
  2. Krupska Laura
  3. Orlińska Anna Magdalena
  4. Powałowska Martyna Maria
  5. Wojak Iga Agnieszka
  6. Matysiak Alan
  7. Ronge Aleksy
  8. Szulc Krzysztofa

Stół 28 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Opiekun: ks. Oskar Nejman

Uczeń opiekun: Weronika Urbaniak

  1. Gawron Aleksandra
  2. Gliszczyńska Emil
  3. Stasieczek Patrycja
  4. Weber Klaudia
  5. Koniecpolski Jan Jerzy
  6. Łuczak Anna
  7. Wawrzyniak Gabriela
  8. Ścigała Laura

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. 

Polityka Prywatności
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
  4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
    1. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
    2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
    3. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
  5. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
    1. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
    2. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
    3. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
    4. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
  6. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  7. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.